YouTube Trip Advisor Facebook

Wellness procedury

Inhalační solná lázeň

Inhalování minerálních solí rozptýlených v prostoru, sůl očistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírní dechové potíže. Lázeňská teplota se pohybuje mezi 26-32°C a s vlhkostí 45% až 70%.

Aroma parní lázeň

Do prohřáté a velmi vlhké místnosti jsou vháněny aromatické esence, které mají podle svého zaměření příznivé účinky na lidský organismus. Aroma parní lázeň je vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu. V neposlední řadě je aroma parní lázeň výborným místem pro relaxaci. Teplota se pohybuje mezi 42-45°C se 100% vlhkostí.

Kneippovy lázně

Patří mezi nejstarší lázeňské procedury. Léčebná kúra spočívá v procházení speciálními bazénky, kterými protéká studená a teplá voda. Tato terapie pozitivně působí na krevní oběh, prokrvení končetin a zároveň vede k otužování. Terapie je vhodná při bolestech hlavy a pro uvolnění kotníků a kloubů nohou.

Laconium

Tato nízkoteplotní sauna je vhodnou alternativou pro ty, jejichž krevní oběh nemůže být vystaven zátěži v klasické sauně. Během saunování v laconiu dochází k uvolnění svalů a vylučování škodlivých toxických látek intenzivním pocením.

Tepidárium

Je místnost, kde teplo sálá z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic do vnitřního prostoru. Teplota vzduchu je cca 38°C. Tepidárium je určeno pro klienty, kteří hledají uvolnění organismu a pohodový odpočinek.
Výhodou pobytu v tepidáriu je posilování imunitního systému.

Bylinková lázeň

Směs páry a vonných esencí napomáhá k uvolnění nahromaděného psychického i fyzického napětí, působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Výsledkem pobytu v bylinné parní lázni je pocit celkové relaxace, osvěžení a povzbuzení těla. Pára v kombinaci se směsí bylin také rozšiřuje póry a vyplavuje toxické látky, čímž pokožka dostává jemný a sametový vzhled. Teplota se pohybuje v rozmezí  60-70°C s relativní vlhkostí 25%.

Zážitkové sprchy

Slouží k osvěžení a uvolnění. Relaxační účinky jsou  podpořeny masážními tryskami a světelnými efekty (bouřkový déšť, tropický déšť, studená mlha a ochlazovací sprcha).

Klasická finská sauna

Je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost, sauna posiluje obranyschopnost organizmu, dochází k čištění pokožky a těla od nežádoucích látek a změnami teplot při ochlazování se tělo otužuje.

Pobyt ve wellness & spa si zpříjemníte posezením na vytápěné lavici. 

Wellness & spa centrum


Kalendář akcí

Badmintonový turnaj ČBaS - GPC U13

11.01.2020 - 11.01.2020

Badmintonový turnaj ČBaS - GPC U15

18.01.2020 - 18.01.2020

zobrazit další akce

Novinky

Speciální vánoční menu restaurace Moderna (01.10.2019)

... tento měsíc jsme si pro Vás připravili speciální menu, jehož součástí je typický prvorepublikový...


Coffee Break se superpotravinami (01.06.2019)

Pro firemní eventy jsme připravili koncepci kávových přestávek s menu plným zdravých ingrediencí,...


zobrazit další novinky

Holidays forever

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'29.605"N, 18°41'49.713"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

3D Virtuální prohlídka hotelu Vitality

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: